20% تخفیف برای اولین خدمات مشاوره شما!

بیسیم پلیس

بازی های پلیسی از جمله بازی های مورد علاقه دوران بچگی همه ماست که در آنها عده ای در نقش پلیس و عده ای نیز در نقش دزد ظاهر می شدند. اما در آن زمان ابزارآلات پلیس ها مانند بیسیم یا دستبند را در اختیار نداشتیم و تنها به تعقیب و گریز بسنده می کردیم. چند سال بعد، بیسیم های اسباب بازی به بازار آمدند و بازی های دزد و پلیسی را بسیار مهیج و جذاب ساختند.

اما امروزه دیگر کمتر شاهد بازی های فیزیکی کودکان هستیم و اکثر آنها زمان زیادی را صرف انجام گیم های آنلاین می کنند و دیگر تمام بازی هایشان با گوشی و تبلت است. به همین خاطر نرم افزارهای سرگرم کننده بسیاری از گیم تا اپلیکیشن های متنوع در زمینه های مختلف طراحی داده شده اند تا کاربران را حسابی سرگرم کنند.

یکی از این نرم افزارهای سرگرم کننده برنامه «بیسیم پلیس» است که یادآور بازی های دزد و پلیسی ما در دوران کودکی بوده و برای سرکار گذاشتن دوستان بسیار جالب و جذاب است. این اپلیکیشن دارای صوت های از پیش آماده شده پلیس ها است که با پخش آن می توانید مکالمات و صداهای رایج نیروهای پلیس را پخش کرده و با دوستانتان شوخی کنید. 

شما می توانید این اپلیکیشن جذاب را برای گوشی اندروید خود به صورت مستقیم و رایگان از مایکت دانلود و نصب نمایید و یک بیسیم پلیسی جذاب و مهیج را همیشه همراه داشته باشید و در جمع های دوستانه با آن سرگرم شوید. 

معرفی برنامه بیسیم پلیس

بیسیم و پلیس یکی از برنامه های پرطرفدار در دسته نرم افزارهای سرگرمی اندرویدی است و همانطور که از نام آن پیداست، یک بیسیم پلیسی را در اختیار شما قرار می دهد که دارای قابلیت های متعددی است و می تواند شما و دوستانتان را ساعت ها مشغول کند. 

این اپ دارای بیش از 20 صوت آماده نیروهای Police است که شامل مکالمات رایج آنها بوده و تنها با لمس دکمه های موجود بر روی صفحه اصلی اپ می توانید صداهای مختلف آن را پخش کنید. با نگه داشتن هریک از دکمه ها نیز تعیین می کنید که صوت مورد نظر شما در چه زمانی پخش شود. 

این نرم افزار علاوه بر پخش صداهای مختلف پلیسی دارای قابلیت های جذاب و مهیج دیگری است که در بخش گزینه های اپ قابل مشاهده هستند. اسپینر یکی از ویژگی های جالب آن است که با چرخاندن قدرتی آن می توانید تعداد دورهای چرخش اسپینر را مشاهده کرده و برای خود هدف گذاری کنید و در کنار آن نیز بیشترین رکوردهای خود را ثبت نمایید. 

گزینه چکش نیز یکی از آیتم های پرطرفدار این برنامه است که با فعال سازی آن می توانید صفحه گوشی خود را به حالت شکسته و ترک خورده درآورید و با دوستان خود شوخی کنید. در کنار آن آپشن بمب را مشاهده می کنید که با لمس آن قادرید زمان انفجار را بر حسب ثانیه وارد کرده و صدای انفجار مهیب بمب در زمان تعیین شده توسط شما پخش خواهد شد. 

گزینه دیگری که در این اپلیکیشن وجود دارد مانند پرچم دزدان دریایی است که امکان اتک زدن یا حمله نمادین و ظاهری به اطلاعات گوشی دوستانتان را برای شما فراهم می کند. تنها کافی است این آیتم را انتخاب کنید و سپس از میان لیست آن یکی از اپلیکیشن های مورد نظر خود مانند تلگرام، وایبر، واتساپ، اینستاگرام و غیره را انتخاب کرده و با وارد کردن شماره تلفن همراه افراد مورد نظر، اطلاعاتشان را به ظاهر هک کرده و آنها را سرکار بگذارید. 

با صدای خودتان بیسیم بزنید

این برنامه علاوه بر پخش صدای پلیسی از پیش آماده شده به شما امکان می دهد تا صدای خودتان را در آن وارد کرده و دیالوگ های خلاقانه تر و طولانی تری را ضبط کنید. برای انجام این کار کافی است دایره سفید رنگ کوچکی که در پایین نرم افزار قرار دارد را لمس کرده و پس از آن صدای خود را ضبط کنید و پس از پایان نیز با لمس مجدد دایره به دیالوگ خود خاتمه داده و آن را در پایین همان کادر گوش دهید. 

این ویژگی های جذاب، قابلیت های نسخه رایگان این اپ هستند اما برای دسترسی به صوت های بیشتر و امکانات حرفه ای تر باید نسخه Pro آن را خریداری نمایید. با این حال، برای سرگرمی و اذیت کردن دوستان تان همین قابلیت ها کفایت می کنند و نیازی به خریداری نسخه حرفه ای آن ندارید. 

ویژگی های برنامه

پخش صوت های پلیسی از پیش آماده شده

آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

پخش صدای بمب و آژیر ماشین Police

قابلیت چرخاندن اسپینر و ثبت رکورد

هک کردن نمادین گوشی دوستان

امکان ضبط صدای خودتان در بیسیم

بنابراین اگر به دنبال یک برنامه مهیج برای گوشی خود هستید حتما نرم افزار بیسیم پلیس را نصب کنید و با استفاده از آن هیجان بازی های دزد و پلیسی کودکی را تجربه کنید.